Facebook, labber.pl - ogólne, Z życia firmy eura7

Eura7 ma nowego Community Managera

Kolejna osoba w zespole Eura7! Gosia Wawro dołączyła do nas jako Community Manager.

Do obowiązków nowej Community Manager w Eura7 należeć będzie obsługa i prowadzenie komunikacji na Facebooku dla klientów agencji. Wcześniej Gosia była związana z agencją Trendmaker, gdzie pracowała m.in. dla marek Top Secret, Troll, Drywash oraz dla Mennicy Polskiej i kliku sklepów IKEA w Polsce.

labber.pl
Gosia Wawro

Pasją Gosi jest psychologia biznesu, reklama i zachowania konsumenckie, które zgłębia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ponadto – jak sama mówi o sobie – jest uzależniona od social media, którym poświęca większość swojego czasu.

Gosia, witamy!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x