Z życia firmy eura7

Eura7 na IAB Showcase 2011 w Krakowie

31 marca w hotelu Andel’s w Krakowie odbyła się kolejna edycja IAB Showcase. Temat spotkania branży interaktywnej z marketerami tym razem brzmiał: Panorama krakowskiego rynku interaktywnego. Agencję interaktywną EURA7 reprezentowali Creative Director Grzegorz Skuza i autorka niniejszego wpisu.

W czasie naszej prezentacji mówiliśmy o nowym podejściu do działań marketingowych i komunikacji w Internecie
– nastawionym na skuteczne osiąganie celów istotnych z punktu widzenia danej firmy czy marki. Na przykładach działań, które EURA7 prowadziła dla swoich Klientów, przekonywaliśmy, że Internet jest narzędziem, które – odpowiednio wykorzystane – może być pomocne w działaniach firm z różnych branż.

Dziękujemy organizatorom i uczestnikom za spotkanie i ciekawe rozmowy po nim, a poniżej zdjęcia i kilka slajdów z naszej prezentacji:

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x