Eura7, Najnowsze, Omówienia projektów

Eura7 stworzyła nową stronę dla firmy Polski Lek S.A.

Eura7 Sp. z o.o. przygotowała nową odsłonę strony internetowej dla firmy farmaceutycznej Polski Lek S.A.

Nowa strona www charakteryzuje się lekkością i minimalizmem, co pozwoliło doskonale uwidocznić produkty firmy. Dodatkowo – dzięki zaawansowanej, lecz instynktownej w obsłudze wyszukiwarce – klienci firmy natychmiast mogą odnaleźć interesujące ich leki w podziale na kategorie zdrowotne lub marki należące do spółki.

Wykorzystując najnowsze rozwiązania, istotnie skrócono czas ładowania strony, co przełożyło się na wyniki osiągane w Google PageSpeed Insights (wyniki wahają się od 88 do 99 pkt. w 100 punktowej skali w zależności od urządzenia), wygodę użytkowania oraz jeszcze lepsze organiczne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

– Zespół Eura7 odpowiadał za kompletną realizację projektu, czyli przygotowanie makiety serwisu, projektu graficznego, jego kodowanie oraz wdrożenie. Ponadto stworzyliśmy interaktywny formularz zgłaszania działań niepożądanych produktów, a także zaawansowaną wyszukiwarkę produktów z możliwością nadawania priorytetów różnym frazom przy danych specyfikach. Podstrony produktowe zostały wzbogacone o możliwość generowania kart informacyjnych w formacie PDF – opisuje Karol Teterycz, Project Manager Eura7 odpowiedzialny za projekt.

– W całym procesie niezwykle istotne było, zarówno dla nas, jak i dla Klienta, płynne przepięcie starego serwisu na nowy, bez utraty wcześniej wypracowanych pozycji w Google, a także zrobienie tego w sposób praktycznie niezauważalny dla osób odwiedzający stronę – dodaje Tomasz Skrabalak, Managing Director Eura7.

Eura7 stworzyła również prosty i intuicyjny w obsłudze system zarządzania treścią (autorski system CMSmanager) umożliwiający łatwe i szybkie aktualizowanie treści zamieszczanych na stronie www.polskilek.pl, która została przygotowana w trzech wersjach językowych.

Polski Lek S.A. to firma farmaceutyczna obecna na rynku od 2000 roku. Od 2003 roku należy do grupy Maspex, jednej z największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej w segmencie produktów spożywczych.

Polski Lek S.A. specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów przeznaczonych dla najbardziej wrażliwych grup konsumentów, takich jak kobiety w ciąży, niemowlęta i dzieci. Produkty zostały opracowane na podstawie badań naukowych, przy wsparciu wiedzy i doświadczenia ekspertów. W portfolio znajduje się również szeroki asortyment suplementów diety dla osób dorosłych.

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL