labber.pl - ogólne, Z życia firmy eura7

Eura7, urzędy i Internet

20 maja Pracownicy Eura7 mieli okazję spotkać się z urzędnikami z całej Polski na VI edycji Konferencji Nowocześni z Urzędu. W warszawskim Centrum Konferencyjno-Kongresowym PWSBiA nie tylko posłuchaliśmy prelekcji, dotyczących zagadnień ważnych dla administracji publicznej, ale i porozmawialiśmy z jej przedstawicielami  o tym, co mogą zyskać dzięki Internetowi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

labber.pl

Konferencja została zorganizowana przez serwis publiczni.pl i była skierowana do pracowników wszystkich typów urzędów, którym zależy na, szeroko rozumianej, nowoczesności. Program przygotowano z myślą o, możliwie jak najszerszym, ujęciu kwestii istotnych dla sektora administracji publicznej, a prelekcje dotyczyły m.in. zjawiska mobbingu, metod i rodzajów coachingu oraz efektywnego pomiaru szkoleń. Uczestnicy wysłuchali także debaty plenarnej dotyczącej innowacyjnych metod rekrutacji, a na zakończenie wzięli udział w loterii nagród ufundowanych przez partnerów i sponsorów.

Wydarzenie, pomimo niższej, niż spodziewana frekwencji, należy uznać za ciekawe (szczególnie prelekcja dotycząca coachingu) i ważne. Dobrze także wiedzieć, że urzędnicy spotykają się w celu wymiany myśli i doświadczeń oraz, że chcą być nowocześni. A jeżeli o nowoczesności mowa, to mamy nadzieję, że przynajmniej co poniektórym reprezentantom urzędów wyjaśniliśmy zalety posiadania odpowiedniego serwisu internetowego.

W razie gdyby ktoś jeszcze chciał porozmawiać o korzyściach płynących z obecności w sieci, to odpowiemy na każde pytanie. :)

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL