Eura7, Top 5

Eura7 wśród najlepszych agencji według Media & Marketing Polska

Po raz ósmy „Media & Marketing Polska” zaprezentowało wyniki badania satysfakcji klientów Agencji Interaktywnych przeprowadzonego przez Kantar Millward Brown na zlecenie redakcji. Badanie zostało przeprowadzone metodą CATI w dniach 5.02-23.03.2018 r. Próbę wyjściową stanowiła grupa 4664 osób.

Raport zawiera prezentację wyników badania 37 agencji. Co z niego wynika? Agencja Eura7 znajduje się w czołówce najlepszych polskich agencji!

“Pracując każdego dnia, nie zwracamy uwagi na rankingi, plebiscyty. Poświęcamy się działaniom, które wykonujemy dla klientów. Staramy się zrozumieć ich potrzeby, dobrać odpowiednie narzędzia, aby na koniec móc powiedzieć: wykonaliśmy doskonałą pracę. Czujemy satysfakcję, widząc wyniki ankiety przeprowadzonej przez Kantar Millward Brown, w kategorii “zadowolenie z obsługi klienta” plasujemy się bowiem jako agencja na drugim miejscu. Obowiązującą w agencji zasadą jest pełna satysfakcja klienta. Dbałość o to przyniosła nam ogromne wyróżnienie, które daje impuls do jeszcze lepszej pracy, do podejmowania nowych wyzwań i poszukiwania coraz to nowszych rozwiązań. Nasz plan jest prosty: z roku na rok rozwijać się wspólnie z naszymi partnerami” – komentuje z zadowoleniem Tomasz Skrabalak, Dyrektor zarządzający agencji Eura7.

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL