Reklama, Z życia firmy eura7

Eura7 z Babiogórskim Parkiem Narodowym

Wygraliśmy przetarg na realizację portalu internetowego Babiogórskiego Parku Narodowego. To kolejny projekt, jaki Eura7 zrealizuje dla BGPN. Dobrze jest. ;-)

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Dla Babiogórskiego Parku Narodowego zrealizujemy internetowy portal informacyjny, dodatkowo posiadający dział dla dzieci.  Start witryny planowany jest na październik 2009 r.

Eura7 współpracowała już wcześniej z Babiogórskim Parkiem Narodowym przy realizacji prezentacji multimedialnej. Cieszymy się, że mamy ponownie okazję pracować dla BPGN, gdyż poprzednia współpraca układała się doskonale. Mamy nadzieję, że tak samo będzie i teraz, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w finalnej wersji portalu internetowego Babiogórskiego Parku Narodowego.

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.