Najnowsze, Nofsza

Grillowa loteria Topaza prowadzona przez spółkę Nofsza

Ruszyła loteria promocyjna pod nazwą „Loteria Grillowa Topaz”, która trwa od 25 kwietnia 2022 roku do 26 czerwca 2022. W tym czasie do rozlosowania jest ponad 1300 nagród o łącznej wartości 250 tysięcy złotych.

Organizowana przez Spółkę Nofsza loteria prowadzona jest w sklepach sieci handlowej Topaz i Topaz Express. Zastosowano w niej mechanizmy Premium, które mają zachęcić klientów do udziału w loterii. Do wygrania jest dziesięć Thermomixów TM6, sto rowerów miejskich Onilus, dwieście grillów węglowych i tysiąc razy bonus 1000 punktów lojalnościowych na karcie TOPAZ.

Do udziału w losowaniu mogą przystąpić pełnoletni uczestnicy, dokonując dowolnego zakupu za minimum 50 zł. Do uczestnictwa w loterii uprawnia również jednorazowa transakcja zakupu produktów promocyjnych oznaczonych logo loterii na kwotę co najmniej 15 zł w wybranych sklepach.

Dokonane zakupy uprawniają do odebrania kuponu promocyjnego z wydrukowanym, indywidualnym kodem, który należy zarejestrować na stronie konkursowej pod adresem www.grillztopazem.pl.

Nofsza sp. z o.o. odpowiada za organizację loterii oraz opracowanie jej mechanizmu, Eura7 za techniczne wdrożenie. Koncepcja kreatywna została przygotowana przez dział marketingu Topaz.

Oferty pracy w marketingu można znaleźć na stronie Jooble.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x