Z życia firmy eura7

IAB update, 16 września 2009 – relacja z imprezy

Praca w agencji interaktywnej kojarzy się głównie z siedzeniem przed ekranem komputera. Spotkania branży interaktywnej zdają się przeczyć tej obiegowej opinii. 16 września w jednym z nich uczestniczyły dwie nasze Asie (Joanna Polit i Asia Widacka), accountki z agencji EURA7. Wybrały się do warszawskiej Piekarni, gdzie, po raz trzeci w tym roku, odbyło się IAB UPDATE. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego eventu.

labber.pl

labber.pl

Tradycyjnie pierwszą część spotkania stanowiły prezentacje. Tym razem ich tematem przewodnim był marketing szeptany w społecznościach i grach internetowych. Ponadto zostały zaprezentowane narzędzia do pomiaru efektywności WOMM. Dziewczyny zwróciły szczególną uwagę na prezentację Pawła Suchockiego, którą szczególnie polecają.

Równie zgodnie (i pozytywnie) wypowiadają się o drugiej, mniej oficjalnej, części imprezy. Ponoć nastąpiła wtedy integracja przedstawicielek i przedstawicieli agencji interaktywnych z marketerami. Dziewczyny nie chciały jednak zdradzić nam więcej szczegółów.

Pewnie w końcu jednak dotrą do nas pocztą pantoflową. Tak jak marketing szeptany stara się dotrzeć do konsumentów.

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL