Omówienia projektów

Internetowy serwis Silesia Towers

Ruszyła witryna internetowa Silesia Towers – centrum biurowego powstającego w ramach Silesia City Center. Silesia City Center stanowi jedną z największych inwestycji budowlanych w rejonie południowej Polski. Serwis ma stanowić przejrzyste źródło informacji na temat projektu.

Autorem serwisu www.silesia-towers.pl jest agencja interaktywna EURA7. Struktura i estetyka witryny ma stanowić odpowiednik nowoczesnej stylistyki Silesia Towers – ekskluzywnych biurowców, powstających w centrum Katowic. Projekt powstał w Pracowni Architektury Kuryłowicz & Associates. Głównym inwestorem jest firma developerska TriGranit.

Witryna silesia-towers.pl to kolejny projekt EURA7 dla branży nieruchomości. Poprzednio agencja stworzyła serwis WWW centrum handlowego Bonarka City Center. EURA 7 pracuje nad realizacją kilku innych projektów dla klientów z branży nieruchomości, między innymi Echo Investment.

Internet jest o wiele tańszy od tradycyjnych środków przekazu, dając jednocześnie możliwość dotarcia do ściśle określonych grup odbiorców. Sieć oferuje mnóstwo narzędzi, które pozwalają zoptymalizować promocję pod kątem konkretnej inwestycji. W Internecie można stworzyć serwis WWW produktu lub inwestycji, korzystać z reklamy bannerowej, jak również z narzędzi marketingu szeptanego. Reklama internetowa jest dzięki temu szczególnie atrakcyjna dla firm z branży nieruchomości.

Promocja w wirtualnej rzeczywistości może wyraźnie zwiększyć zyski firm developerskich. Internet usprawnia komunikację z klientem, co powoduje wzrost sprzedaży. Świadomość wymiernych korzyści motywuje firmy z branży nieruchomości do podejmowania współpracy z agencjami interaktywnymi. – komentuje Łukasz Wołek, Managing Director EURA7.

Jakie są Wasze opinie na temat witryny www.silesia-towers.pl . Czy właśnie tak powinna wyglądać strona WWW nowoczesnej inwestycji budowlanej? Jakie są Waszym zdaniem najskuteczniejsze sposoby reklamy nieruchomości w Internecie? Zapraszam do dyskusji.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x