labber.pl - ogólne, Z życia firmy eura7

Klienci kontynuują współpracę z Eura7

W nowy, niedawno rozpoczęty rok weszliśmy z głową pełną pomysłów i energią do działania. W najbliższych miesiącach dużo będzie się działo w i  za sprawą Eura7. Szykuje się też trochę zmian, o których będziemy informować na bieżąco.

Cieszy nas jednak, że są też rzeczy, które pozostaną po staremu  – w  2011 roku kontynuujemy współpracę z takimi Klientami jak: I.D.C. Polonia S.A., Echo Investment S.A., Starostwo Powiatowe w Łęcznej, Vistula Group S.A., Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Dziękujemy za zaufanie!

labber.pl

źródło: Flickr.com

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL