Z życia firmy eura7

Kolejny wypad do Wielkiej Brytanii

Pomijając wszelkiego rodzaju informacje płynące z mediów na temat recesji, powoli staje się ona faktem. Potwierdził to też nasz wyjazd do Wielkiej Brytanii. Zauważyliśmy wraz z Kubą, że tamtejsi klienci są bardziej sceptycznie nastawieni do inwestycji, niż rok temu. Najlepiej świadczą o tym bezpośrednie rozmowy.  Z drugiej zaś strony klienci brytyjscy widzą przyszłość ogólnie w internecie i deklarują chęć podjęcia planowanych działań w przyszłości, po ustabilizowaniu się sytuacji na rynku.

labber.pl

W sumie odwiedziliśmy Londyn, Cardiff, Bognor Regis.  Nie było okazji do jazdy metrem, ale zakosztowałem jazdy mini busikiem z kierownicą po prawej stronie (zdjęcie powyżej). Jest to właściwie jedyne zdjęcie jakie mamy z tej wyprawy :).

Wyjazd zaliczam do udanych. Równocześnie pozdrawiam Gośkę i Roberta, Kaśkę i Martina, Baśkę i Sławka. Dzięki za pomoc!

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL