labber.pl - ogólne, Z życia firmy eura7

labber.pl w trójce najlepszych blogów firmowych 2008 roku!

Ogłoszono wyniki konkursu „Firmowy Blog Roku 2008”. Z przyjemnością informujemy, że labber.pl zajął w nim trzecie miejsce w kategorii „blogi dojrzałe”. To wyróżnienie wprawiło nas w świetny humor przed weekendem!

Konkurs „Firmowy Blog Roku 2008” został zorganizowany z inicjatywy Dominika Kaznowskiego z IAB Polska. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, promująca najlepsze blogi prowadzone przez polskie firmy.

labber.pl funkcjonuje od grudnia 2007 roku. Przez 11 miesięcy funkcjonowania opublikowano na nim 86 wpisów i 398 komentarzy użytkowników. W przyszłym miesiącu będziemy obchodzić pierwsze urodziny Labbera. Swoją drogą to świetna okazja na kolejną imprezę firmową. ;-)

W imieniu swoim i pozostałych członków ekipy Agencji interaktywnej EURA7 dziękuję serdecznie organizatorom, jury i patronom konkursu „Firmowy Blog Roku 2008”. Zwycięzcom i pozostałym laureatom konkursu serdecznie gratulujemy. Trzecie miejsce to doskonały punkt wyjścia do przyszłorocznej (mamy nadzieję ;-)) edycji, gdyż w 2009 roku zamierzamy wspiąć się o dwa stopnie wyżej na podium. :-)

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL