labber.pl - ogólne, Z życia firmy eura7

labber.pl wyróżniony w konkursie „Firmowy Blog Roku 2011”

Blog firmowy Eura7 wyróżniony w konkursie na najlepsze polskie blogi firmowe! labber.pl doceniono za „ocieranie się o pudło”.

Blog Eura7 w klasyfikacji ogólnej znalazł się w top10, wśród średnich firm zajął 2 miejsce, zaś w kategorii blogów profesjonalnych – miejsce 4.

W IV edycji konkursu zgłoszono 110 blogów, które zostały podzielone – w zależności od tego, jak długo są prowadzone i przez jak dużą firmę – na 3 kategorie. W ocenie blogów brano pod uwagę m.in. przełamywanie stereotypów komunikacji firm, częstotliwość i jakość wpisów,  znaczenie bloga w komunikacji firmy i jego wygląd.

Więcej o wynikach konkursu na blogu Dominika Kaznowskiego.

Dla wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych gratulacje i ukłony! :)

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x