Abanana, Doświadczenia, Inspirujące Kampanie, Kampanie reklamowe, Najnowsze, Omówienia projektów, Top 5

Lawendowy Zakątek od teraz będzie cieszył mieszkańców… i pszczoły!

W pewien upalny czerwcowy dzień na skwerku przy Nowym Kleparzu w Krakowie można było zauważyć grupę ludzi przygotowanych do prac ogrodowych. To byliśmy my… pod szyldem Verbeny! A oto efekty naszej akcji:

Posadziliśmy 200 sadzonek lawendy, która teraz będzie cieszyła nie tylko oczy, ale i nosy mieszkańców Krakowa. Inspiracją do stworzenia Lawendowego Zakątka był nasz klient – marka Verbena, która jako silnie związana z naturą aktywnie uczestniczy też w dbaniu o środowisko. Nie tylko wzbogaciliśmy więc krajobraz miasta o piękną lawendę, ale też podarowaliśmy pszczołom żyjącym w Krakowie to, czego bardzo potrzebują. Rośliny, które sadziliśmy, są bowiem niezwykle miododajne, mamy więc nadzieję, że w tym miejscu te niezastąpione owady szybko się zadomowią.

Dlaczego akurat lawenda? Ponieważ Verbena do swojego asortymentu wprowadziła nowy smak cukierków – lawenda z borówkami! Marka, która zrzesza fanów natury i ziół, zdecydowała się je połączyć z owocami, w efekcie czego powstał jednocześnie orzeźwiający, słodko-kwaśny, borówkowy smak z wyczuwalnym unikalnym lawendowym aromatem. Tworzeniu Lawendowego Zakątka towarzyszyła więc akcja samplingowa, podczas której przechodnie mogli od razu spróbować nowości Verbeny.

Oprócz powyższych działań, w czerwcu przeprowadziliśmy też wysyłkę paczek z lawendowo-borówkowymi cukierkami do influencerek, co pomoże rozpowszechnić wieść o nowym smaku w Internecie. Jak widać, również im to nowe, niestandardowe połączenie przypadło do gustu!

Ponadto przygotowaliśmy jeszcze jedną niespodziankę – tym razem dla miłośników książek. W punktach odbioru księgarni internetowej Bonito przez kilka dni czekała na nich słodka – oczywiście lawendowo-borówkowa – niespodzianka, a także praktyczny dodatek, który przyda się podczas czytania. Mamy nadzieję, że polubicie ten smak tak samo jak my!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x