Doświadczenia

Let’s bungabo! Ta aplikacja pobudzi Twoją kreatywność.

Nie trzeba być agencją reklamową, aby wiedzieć, że należy dbać o twórcze myślenie swoich pracowników. Obecnie kreatywność to cecha, która z powodzeniem konkuruje z pracowitością, stawiając rekrutujących nie raz przed trudnym wyborem – systematyczność czy pomysłowość. Pełen chaosu szał twórczy, charakterystyczny dla osób kreatywnych, bywa nieobliczalny ale przynosi firmie oryginalniejsze pomysły. Dlaczego? Bo nasz umysł jest absolutnie zaabsorbowany projektem i odcięty od codzienności, czyli przestawiony na zupełnie nowe tory.

Nasza agencja komunikacji marketingowej Abanana żyje z kreatywności. Nic dziwnego, że zastanawialiśmy się, w jaki sposób przyśpieszyć wprowadzanie się w fazę myślenia twórczego, na przykład na potrzeby przeprowadzenia firmowej burzy mózgów. Potrzebowaliśmy narzędzia, które oderwie nas od myślenia zadaniowego i błyskawicznie wprowadzi na szerokie wody kreatywności.

labber

Wymyśliliśmy – bungabo! To aplikacja mobilna inspirowana budową cepa, która losuje trzy słowa lub krótkie frazy- przymiotnik, rzeczownik i miejsce. Kompilacja tych wyrazów jest punktem wyjścia do zabawy pobudzającej kreatywne myślenie.

Używając bungabo samemu, można na podstawie kolejnych wylosowanych zestawów wyobrażać sobie poszczególne scenki i całe historie. Grając ze znajomymi, to narzędzie pozwoli na wymyślanie opowieści, lub stanie się inspiracją do omawianego projektu. Co jeszcze można zrobić z przypadkowymi zestawami wyrazów? Wymyśl sam- let’s bungabo!

Aplikacja można pobrać za darmo w Google Play i App Store.

Bungabo
Bungabo

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x