Doświadczenia, Nofsza, Top 5

Mieszkasz w Gdańsku? Wygraj auto z Nofszą

Miasto Gdańsk oraz spółka Nofsza ogłaszają start szóstej edycji loterii promocyjnej „PIT w Gdańsku. Się opłąca!”, w której do wygrania jest elektryczny Peugeot e-208, 10 smartfonów Motorola oraz 15 rowerów trekkingowych Indiana X-Road 3.0 M19.

Udział w loterii może wziąć osoba zamieszkała na terenie Gdańska, która złożyła deklarację podatkową PIT za 2021 rok w jednym z urzędów skarbowych tego miasta, właściwym dla adresu zamieszkania. W deklaracji podatkowej PIT miasto Gdańsk musi być wskazane jako miejsce zamieszkania.


Zgłoszenia do uczestnictwa w Loterii można dokonać w ściśle określonym terminie: od godz. 00:00:00 dnia 14.03.2022 roku do godz. 23:59:59 dnia 04.05.2022 za pośrednictwem strony internetowej  https://www.pitwgdanskusieoplaca.pl/.

Nofsza sp. z o.o. odpowiada za organizację loterii oraz opracowanie jej mechanizmu, Eura7 za kreację graficzną i wdrożenie techniczne strony internetowej.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x