Z życia firmy eura7

MultiSport – Program sportowo-rekreacyjny

Aktywny wypoczynek – to bardzo dobre rozwiązanie w naszym zawodzie gdzie praktycznie po 8h (a nawet więcej) dziennie siedzimy w najdziwniejszych pozycjach przed komputerem. Dlatego Eura7 – krakowska agencja specjalizująca się w projektowaniu serwisów internetowych – podpisała z firmą BenefitSystems umowę w ramach programu sportowo-rekreacyjnego Multisport.

labber.pl W ramach MultiSport firma umożliwia pracownikom zapisanym do programu korzystanie z ok 1000 obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie całego kraju. Możliwości są naprawdę duże od siłowni i klubów fitness, przez szkoły tańca i sztuki walki, do ścianek wspinaczkowych, a nawet grot solnych. Pracownik zapisany do programu dostaję imienną kartę którą okazuję wraz z dowodem torzsamości podczas wizyty w danym obiekcie.Pełna lista usług i partnerów dostępna pod: http://benefitsystems.pl/partnerzy.aspxDostęp jest „nielimitowany” tzn nie ma ograniczeń w całym okresie rozliczeniowym ale  są ograniczenia godzinowe co do dnia. Zazwyczaj sprowadzają się do tego, że wstępy na obiekty typu basen, korty tenisowe, cy też squash jest darmowy przez 1-2h a dostępu np na saunę to 15min (ale wiadomo że nikt nie będzie siedział na saunie paru godzin). Oczywiście można siedzieć dłużej ale wtedy trzeba te”nadgodziny” opłacić z własnej kieszeni.Szczegóły dotyczące ograniczeń godzinowych są dostępne na stronie BenefiSystems w szczegółach partnerów: http://benefitsystems.pl/partnerzy.aspxWraz z kartą MultiSport firma BenefitSystems dostarcza również kartę rabatową, która upoważnia do min.  15% zniżek u partnerów objętych programem rabatowym. Tutaj lista jest szersza ponieważ dochodzą takie atrakcje jak kręgle, bilard czy nawet paintball! Rabaty obejmują nie tylko rekreację ale również edukację (kursy językowe i zawodowe) jak i zakup sprzętu sportowego. Karta rabatowa jest ważna na okaziciela także mogą z niej korzystać inne osoby. Szczegóły dostępne pod adresem http://www.kartabenefit.pl/Zapraszam do komentowania i polecania ciekawych miejsc w których można korzystać z karty MultiSport.

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL