Nofsza, Top 5

Nofsza i E-bridge organizatorem loterii „Grillowanie z Weberem”

W loterii organizowanej przez markę Weber, wywodzącego się ze Stanów Zjednoczonych producenta grilli z wieloletnią tradycją, oraz spółkę Nofsza łączna pula nagród wyniesie 148.880 zł. Loteria wystartowała 13 maja 2022 roku i potrwa do 16 lipca 2022. Za organizację akcji oraz kreację reklamową odpowiada agencja E-bridge.

Udział w loterii może wziąć  osoba pełnoletnia, która zakupi produkty Weber za kwotę nie mniejszą niż 250 zł brutto, a następnie dokona prawidłowego zgłoszenia w loterii poprzez podanie swoich danych, zapisanie się do newslettera i odkrycie specjalnej  e-zdrapki.

Ponadto każdy uczestnik wydarzenia promującego markę Weber w centrach handlowych będzie mógł zgłosić się z dodatkowym kodem, dzięki któremu uzyska jedną szansę więcej na otrzymanie jednej z ponad tysiąca nagród rzeczowych. Wśród nagród jest 27 grilli węglowych Master-Touch GBS E-5750, 45 zestawów do woka z rusztem do gotowania na parze, 90 zestawów do rozpalania Rapidfire, 135 zestawów narzędzi Premium do grillowania, 180 desek do krojenia, 180 Wielkich Ksiąg Grillowania według Webera (tom 2) oraz 360 fartuchów.

Szczegółowe terminy oraz miejsca, w których odbywają się eventy, można znaleźć na stronie internetowej grillowaniezweberem.pl.

Oferty pracy w marketingu można znaleźć na stronie Jooble.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x