Doświadczenia, Najnowsze, Nofsza

Nofsza poprowadzi urodzinową loterię dla marki SINCLAIR

Spółka Nofsza, specjalizująca się we wdrażaniu i prowadzeniu akcji aktywizacyjnych konsumentów, poprowadzi loterię dla marki SINCLAIR. Loteria skierowana jest do przedsiębiorców z branży HVAC zajmującej się inżynierią sanitarną obejmującą m.in. instalacje, klimatyzacji, chłodzenia i ogrzewania.

Marka SINCLAIR świętuje 20 rocznicę powstania marki. Jej klienci z okazji jubileuszu za każde wydane 100 zł otrzymają jeden los. Aby wziąć udział w tej okolicznościowej loterii, wystarczy zakupić produkt Sinclair u autoryzowanego dystrybutora, zarejestrować fakturę na www.loteria.sinclair.pl i oczekiwać na losowanie!

Przedsiębiorcy w każdym miesiącu będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. laptop Apple, grill gazowy Broi King Royal, karty podarunkowe do sklepu Engelbert Strauss, elektryczną hulajnogę czy bezprzewodowe słuchawki. Nagrodą główną jest samochód Toyota PROACE CITY. W jej losowaniu wezmą udział wyłącznie uczestnicy, którzy otrzymali nie mniej niż 300 losów w loterii.

Nofsza sp. z o.o. odpowiada za organizację loterii oraz opracowanie jej mechanizmu, Eura7 za techniczne wdrożenie. Zgłoszenia odbywają się na www.loteria.sinclair.pl od 1 marca 2022 do 10 listopada 2022 r.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL