Doświadczenia, Eura7, Omówienia projektów, Top 5, WWW, Z życia firmy eura7

Nowa odsłona strony ACRYL-PUTZ stworzona przez Eura7

Eura7 stworzyła dla marki ACRYL-PUTZ nową odsłonę strony internetowej. ACRYL-PUTZ to funkcjonująca od wielu lat, uznana na polskim rynku marka oferująca gipsowe masy szpachlowe o szerokim zakresie zastosowań.

W ofercie ACRYL-PUTZ znajdują się sypkie masy do przygotowania podłoża, gotowe gładzie i produkty o specjalnym przeznaczeniu – do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych, do spoinowania czy do usuwania rys i pęknięć. – Podczas projektowania nowej odsłony skupiliśmy się przede wszystkim na jej funkcjonalności i przejrzystości, to bowiem pozwoli poruszać się na stronie i odnaleźć właściwe produkty zarówno domowym majsterkowiczom, jak i profesjonalistom – tłumaczy Piotr Mazur, Senior Project Manager Eura7.

Na stronie ulokowano specjalny panel umożliwiający trafny i prosty wybór produktów ACRYL-PUTZ, w zależności od zakresu planowanych prac. – Aby usprawnić zainteresowanym wybór właściwego produktu, skorzystaliśmy z doświadczenia ekspertów budowlanych, dzięki czemu klient w trzech krokach może zdefiniować odpowiedni dla siebie artykuł, a następnie przenieść się do sklepu internetowego, gdzie może dodatkowo porównać właściwości poszczególnych produktów i wybrać najlepszy. Kolejnym walorem nowej odsłony jest architektura informacji, która została opracowana przez user experience designer po konsultacjach z klientem. Dzięki temu cały proces decyzyjny i zakup są dziecinnie proste – stwierdza Mazur.

Dużą popularnością na tej stronie powinien cieszyć się także dział STREFA ZAWODOWCA, tam klienci znajdą porady techniczne oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Radą i wskazówkami służą oczywiście eksperci budowlani.

Eura7 stworzyła również prosty i intuicyjny w obsłudze system zarządzania treścią (autorski system CMSmanager) pozwalający na łatwe i szybkie aktualizowanie treści zamieszczanych na stronie ACRYL-PUTZ.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL