Eura7, labber.pl - ogólne, Omówienia projektów, Reklama, WWW, Z życia firmy eura7

Nowa strona dla Verbeny – rozsmakuj się w ziołach!

Właśnie ruszyła nowa strona internetowa dla Verbeny – zakatekverbeny.pl. Nasza agencja opracowała ją, przygotowała projekty graficzne oraz prowadzi bieżącą obsługę.

Zaletą strony –  bloga jest to, że wpisy są autorstwa Artura Topolskiego – polskiego blogera – specjalisty do spraw żywienia, który dużą popularność osiągnął dzięki dzieleniu się wiedzą na temat ziół i ich pozytywnego wpływu na organizm człowieka.

Zakątek Verbeny to projekt, w którym skupiliśmy się na przekazaniu maksimum treści w jak najprostszej formie: blog jako miejsce, w którym będzie można odnaleźć artykuły eksperckie mówiące o wykorzystaniu ziół w codziennym życiu. W dobie coraz szybciej rozwijającego się świata zapominamy o darach natury, jakie mamy pod ręką. Na stronie znajdziemy cztery zakładki: Dolegliwości, Pielęgnacja, Wasze Porady oraz Zioła w kuchni – na pewno ułatwią znalezienie interesujących nas informacji – mówi Tomasz Skrabalak, managing director agencji Eura7.

 

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x
Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL