Eura7, Najnowsze, WWW

Nowa wizytówka Innbio stworzona przez Eura7

Eura7 Sp. z o.o. przygotowała nową odsłonę strony internetowej dla marki Innbio należącej do Lesaffre Polska SA.

Nowa strona www charakteryzuje się lekkością i minimalizmem, co pozwoliło doskonale uwidocznić portfel produktów firmy.

„Konsumenci obecnie spotykają na swojej drodze zakupowej wiele bodźców i komunikatów, które mogą być dla nich niezrozumiałe. Aby tego uniknąć, klientom Innbio postanowiliśmy w sposób jasny i w pełni transparentny przedstawić osiem zalet marki, jakie łatwo dostrzec podczas zakupu i stosowania jej produktów. Oferta Innbio jest naturalnego pochodzenia, przyjazna środowisku, co w nowej odsłonie strony internetowej staramy się wyeksponować” – mówi Bartłomiej Dziedzic, Project Manager Eura7 odpowiedzialny za projekt.

Istotnym elementem strony Innbio będzie poradnik, który pozwoli konsumentowi poznać tajniki uprawiania ogródka z zastosowaniem innowacyjnych, biologicznych produktów. Wskazówkami i doświadczeniem dzielą się eksperci tej marki.

Eura7 stworzyła także prosty i intuicyjny w obsłudze system zarządzania treścią (autorski system CMSmanager) umożliwiający łatwe i szybkie aktualizowanie treści zamieszczanych w serwisie.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x