labber.pl - ogólne, Z życia firmy eura7

Nowy Creative Manager na pokładzie Eura7

W styczniu br. do zespołu Eura7 dołączył Błażej Balcerzyk, który objął stanowisko Creative Managera. Witamy na pokładzie!

Błażej odpowiada za koncepcje kreatywne, nadzorowanie projektów działu Social Media oraz kontakt z Klientami. Do Eura7 przeszedł z agencji Trendmaker, gdzie od czerwca 2010 r. pracował jako Social Media Manager, odpowiadając głównie za planowanie i prowadzenie działań w mediach społecznościowych dla, między innymi, marek HiPP, Top Secret, Troll oraz dla pięciu sklepów IKEA w Polsce.

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x