Facebook, Omówienia projektów, Reklama

Odkrywamy smak fantazji z Lusette!

W tym tygodniu wystartowaliśmy z akcją promocyjną nowych wafelków premium – Lusette. Kampania poprzedzona była działaniami teaserowymi, prowadzonymi w trzech serwisach społecznościowych: Facebooku, Instagramie i YouTube. Przekaz był utrzymany w klimacie elegancji i tajemnicy, miał za zadanie wzbudzić zainteresowanie produktem, jednak bez ujawniania szczegółów na jego temat.

Działania na Facebooku były zatem skupione na stworzeniu onirycznego i baśniowego klimatu wokół Lusette. Udało się to osiągnąć dzięki wyjątkowym grafikom i treści, która nawiązywała do uczuć, wyobraźni i fantazji:

1

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x