Ostatnie miejsca na Internet ASAP w Nowym Sączu!

środa, 17 Maj 2017, 11:35   |   Opublikowane przez Maks Michalczak w kategorii „Ciekawostki branżowe, Internet ASAP, Public Relations, Reklama, Wewnętrzne, Z życia firmy eura7

Internet ASAP w Nowym Sączu zbliża się wielkimi krokami! Pozostało już tylko trzy dni na rejestrację swojego udziału w 9. edycji śniadań marketingowych.  Tym razem podjęty zostanie temat: Jak się dobrze sprzedać, czyli o budowaniu marki w Internecie i nie tylko. Sądeckie śniadanie marketingowe odbędzie się już za tydzień – 24 maja, jednak rejestracji można dokonać najpóźniej do piątku 19 maja do godz. 12.00. Osoby zainteresowane udziałem w Internet ASAP mogą zarejestrować się tutaj.

Planowana tematyka spotkań:
 Prowadzenie skutecznej komunikacji na Facebooku i Instagramie – prelegent: Łukasz Wołek, prezes agencji Abanana;
 Poznaj swoich dotychczasowych i przyszłych konsumentów – prelegent: Hubert Wydrych, Head of Product Unamo Social Media;
 Jak eventy pomagają w budowaniu marki – prelegenci: Jakub Kozioł, wiceprezes PROIDEA i Andrzej Targosz, prezes Eventory.

Internet ASAP to cykl spotkań, które obejmują śniadania marketingowe oraz warsztaty. Śniadania odbywają się od 2015 roku. Organizatorem Internet ASAP jest spółka Eura7 – właściciel agencji interaktywnej Eura7 i agencji komunikacji marketingowej Abanana.

Jednocześnie przypominamy, że kolejne spotkania odbędą się 31 maja w Katowicach oraz 7 czerwca w Kielcach. Rejestracja na te wydarzenia potrwa odpowiednio do 24 oraz 31 maja.

 

Oceń artykuł:

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym, lub szukasz agencji od komunikacji marketingowej, skontaktuj się z nami:

inst_150 Łukasz Wołek - CEO / Managing Director
mobile: +48 600 004 680
e-mail:


trackback

Dodaj komentarz

Pola wymagane

bezpłatne porady i nowości
e-marketingowe na twojej skrzynce
e-mail już za 5 minut
loader
Dziękujemy za dodanie e-mailaSprawdź swoją skrzynkę i aktywuj swój adres.
bezpłatne porady i nowości
e-marketingowe na twojej skrzynce
e-mail już za 5 minut
loader
Dziękujemy za dodanie e-mailaSprawdź swoją skrzynkę i aktywuj swój adres.