Internet ASAP w Nowym Sączu zbliża się wielkimi krokami! Pozostało już tylko trzy dni na rejestrację swojego udziału w 9. edycji śniadań marketingowych. Tym razem podjęty zostanie temat: Jak się dobrze sprzedać, czyli o budowaniu marki w Internecie i nie tylko. Sądeckie śniadanie marketingowe odbędzie się już za tydzień – 24 maja, jednak rejestracji można dokonać najpóźniej do piątku 19 maja do godz. 12.00. Osoby zainteresowane udziałem w Internet ASAP mogą zarejestrować się tutaj.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!
Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!
Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.