Eura7, Top 5

Planet Cinema w nowej odsłonie dzięki Eura7

Eura7 Sp. z o.o. przygotowała nową odsłonę strony internetowej dla operatora kin wielosalowych – Planet Cinema. Planet Cinema powstała w czerwcu 2011 roku jako nowa polska spółka, dziś posiada kina w Oświęcimiu, Zabrzu oraz Ełku.

Zespół Eura7 był odpowiedzialny za stworzenie nowej strony internetowej, której głównym celem, oprócz informacyjnego – przedstawienia najnowszego repertuaru i aktualności – była możliwość rezerwacji biletów.

“Prace wdrożeniowe rozpoczęto, kładąc nacisk na wymienione aspekty, i uwypuklono je na etapie tworzenia makiety oraz projektu graficznego. Nowa odsłona Planet Cinema została również zintegrowana z systemem stacjonarnej rezerwacji biletów funkcjonującym w trzech miastach w Polsce” – mówi Piotr Mazur, Head of IT, Eura7 Sp. z o.o.

Tomasz Skrabalak, członek zarządu Eura7 Sp. z o.o. dodaje: “Możliwość zakupu za pośrednictwem Internetu jest współcześnie standardem, którego oczekuje nie tylko młodzież, ale również osoby w przedziale wiekowym 30-45 lat. Stworzyliśmy więc projekt przyjazny, z funkcją łatwej rezerwacji i zakupu biletów. Klienci Planet Cinema nie muszą stać w kolejkach przed seansem, dzięki temu wyjście do kina staje przyjemne i relaksujące”.  

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL