Ciekawostki branżowe, Inspirujące Kampanie, labber.pl - ogólne, Reklama, Spoty reklamowe

Podążaj za sercem

Miłość – ileż razy była wykorzystywana w przeróżnych kampaniach reklamowych. Niezbyt często jednak na taki krok decyduje się bank. Tym razem Credit Bank of Moscow wspólnie z agencją 3Sba z Moskwy przygotował specjalną kampanię pod nazwą – Follow Your Heart.


Na czym skupili się twórcy? Otóż na tym, co najbardziej chwyta za serce, czyli rodzącym się uczuciu pomiędzy dwojgiem bardzo młodych ludzi, które zostaje brutalnie przerwane przez przeprowadzkę głównej bohaterki – Sofii. Jej ojciec jest wojskowym, zmuszona podążać wraz z nim za rozkazami zwierzchników zmienia miejsce zamieszkania. Jedyne co jej pozostaje po ukochanym, to pierścionek z kwiatów, który otrzymała podczas lekcji w szkole. Młodzieńczemu czy nawet dziecięcemu rozżaleniu na los wtóruje intensywny deszcz – natura też wylewa łzy.

Rozłąka trwa aż piętnaście lat, mogłaby i dłużej, gdyby nie przypadek: Sofia, jadąc taksówką przez miasto, zauważa salon jubilerski, gdzie na wystawie prezentowana jest najnowsza kolekcja pierścionków – Sofia, do złudzenia przypominająca prezent otrzymany od ukochanego wiele lat temu. Jej przeczucie okazuje się trafne, salon jubilerski prowadzi… szkolna miłość. Zauroczeni sobą, jak przed laty, stają naprzeciw siebie w… strugach deszczu.  Kompozycyjna klamra zostaje domknięta. Gdzie miejsce na reklamę?

W jaki sposób twórcy wpletli w tę historię, opowiadaną niespełna cztery minuty, Credit Bank of Moscow? Bardzo sprytnie! Gdyby nie pożyczka z banku, to bohater, którego imienia nie poznajemy, nie mógłby otworzyć swojej pracowni jubilerskiej oraz salonu. Dzięki Credit Bank of Moscow oboje zakochani, podążając za głosem serca, po piętnastu latach znów się odnajdują.

Czy i Was ta reklama wzruszy? Przekonajcie się sami:

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x
Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL