labber.pl - ogólne, Z życia firmy eura7

Podsumowanie pierwszego Startup Forum

Pierwsze spotkanie w ramach projektu Startup Forum mamy za sobą. Jak na pierwszy raz, publiczność dopisała – przybyło około czterdzieści osób. Kolejne spotkanie odbędzie się najprawdopodobniej po wakacjach. Zapraszamy! A osoby zainteresowane wystąpieniem na Startup Forum zapraszamy do kontaktu z organizatorem.

labber.pl

Powyżej: Sławomir Czuż prezentuje swoją prezentację

labber.pl

Powyżej: Organizator Konrad Krupa rozpoczyna pierwsze Startup Forum

Podczas prezentacji zbieraliśmy ankiety, które dały nam obraz Waszych oczekiwań. Wszyscy jednogłośnie wskazali godziny popołudniowe najlepszą porą na Startup Forum. A wśród uczestników byli nie tylko pracownicy z branży internetowej, ale także właściciele firm oraz studenci. Był też jeden dziennikarz :). Obrazuje to poniższy wykres.

labber.pl

Na pytanie „Czy w przyszłości zamierzasz uruchomić własny Startup?”, zdecydowana większość odpowiedziała, że tak. Kilka osób ma nawet dość konkretne plany z tym związane na najbliższy rok.

labber.pl

Ankietę wypełniło 28 osób. Dziękujemy!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL