Abanana, Eventy i ambienty, Inspirujące Kampanie, Instagram, Kampanie reklamowe, Media społecznościowe, Omówienia projektów, Popularne, Reklama, Top 5

Prowadzimy kampanię samplingową Góralki Ciacho z 4Dreamers!

Jesteśmy już po pierwszym weekendzie spotkań z zespołem 4Dreamers, podczas których prowadziliśmy sampling ciastek Góralki CIACHO. Akcja jest prowadzona przez agencję Abanana, w ramach której smakosze duzi i mali mogą spróbować nowych ciastek w kakaowo-mlecznej polewie. Prowadzone przez nas działania służą wypromowaniu nowego produktu IDC. Ciastka samplowane są w dwóch smakach: maślanym i kakaowym. Każdy kto chciałby spróbować tych łakoci, powinien znaleźć się w okolicach Empiku podczas spotkania z zespołem 4Dreamers, w jednym z miast objętych programem kampanii. Wypatrujcie kolorowych standów oraz hostess (zwanych przez niektórych Paniami Góralki).

Skąd wziął się ten zespół?

4Dreamers to boysband, składający się z młodych uczestników pierwszej polskiej edycji programu „The Voice Kids”.

Kuba, Tomek, Maks i Mateusz to czterech utalentowanych chłopców. Każdy z nich w sierpniu 2017 roku wystąpił indywidualnie w przesłuchaniach do premierowej edycji „The Voice Kids” – dziecięcej wersji programu „The Voice of Poland”. Wszystkim poszło świetnie – każdy z chłopców zaimponował jury programu i sprawił, że obróciły się wszystkie czerwone fotele – na znak przychylnego przyjęcia występu. I, mimo że dostali się do innych drużyn, zdołali się ze sobą zaprzyjaźnić. Jeszcze przed końcem programu wzięli sprawy w swoje ręce i założyli zespół 4Dreamers. Pierwsze dwa single: „Sekret” i „Drugi Raz”, zaprezentowali w finałowym odcinku „The Voice Kids”. Wideoklip „Sekret” w ciągu dwóch dni od internetowej premiery nagrania zdobył 170 tysięcy odsłon, a aktualnie ma już ich niemal 4 miliony!

Pierwsze spotkania z boysbandem 4Dreamers i Góralkami już za nami – łasuchy z Gdańska i Warszawy mogły popróbować łakoci kolejno 26 i 27 maja, ale bez obaw, przed nami jeszcze kolejne 4 spotkania w czerwcu i druga seria we wrześniu!

Zainteresowanym zdradzam, gdzie w najbliższym czasie pojawią się 4Dreamers i Góralki:

22.06 – Rzeszów, Empik Rzeszów City, godz. 14:00

29.06 – Poznań, Empik Poznań Plac Wolności, godz. 14:00

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL