Z życia firmy eura7

Referencje od Vistula Group S.A.

Kraków, 1 lipca 2010 r.

Vistula Group jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A., która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn. Obecne oblicze Vistula Group S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej i jubilerskiej, ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego rozwoju poprzez fuzję i przejęcia dokonane w ciągu ostatnich lat. Celem wspomnianych działań konsolidacyjnych było zbudowanie wokół spółki Vistula Group S.A. grupy kapitałowej skupiającej znane polskie marki działające na rynku mody, biżuterii i towarów luksusowych. 

W ramach konkursu ofert Vistula Group S.A. wybrała Agencję interaktywną Eura7 do przygotowania i wdrożenia nowego serwisu korporacyjnego. W toku realizacji projektu witryny www.vistulagroup.pl, Agencja interaktywna Eura7 wykazała się bardzo wysokim poziomem kompetencji merytorycznych i wiedzy praktycznej. Znalazło to odzwierciedlenie w finalnym kształcie serwisu, który w pełni odpowiada na potrzeby biznesowe i oczekiwania Vistula Group S.A.

Agencja interaktywna Eura7 projektując serwis  www.vistulagroup.pl potwierdziła swoje profesjonalne kompetencje i doświadczenie w zakresie realizacji witryn korporacyjnych. Agencja rzetelnie i umiejętnie podeszła do tematu efektywnej realizacji polityki relacji inwestorskich, stosując przemyślane rozwiązania w obszarze użyteczności i konstrukcji przekazu witryny oraz perfekcyjne przygotowując serwis od strony programistycznej.

Szata graficzna serwisu  www.vistulagroup.pl umiejętnie podkreśla specyfikę komunikowanych za jego pośrednictwem informacji. Rezultaty dotychczasowej współpracy z Agencją interaktywną Eura7 Vistula Group S.A. ocenia bardzo wysoko i rekomenduje zainteresowanym markom i firmom kompleksową współpracę z Agencją interaktywną Eura7 w zakresie e-marketingu, jako gwarancję skutecznej realizacji celów marketingowych i biznesowych w kanale internetowym.

A oto oryginalne referencje:

labber.pl

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL