Na portalu Youtube dostępnych jest wiele opcji reklamy. Nasz komunikat może pojawić się w postaci treści wyświetlającej się na filmie wideo wyświetlanym przez użytkownika. Jeżeli mamy materiał wideo możemy go prezentować jako rekomendowany film, który wyświetla się nad listą propozycji z portalu Youtube, wyświetlanych po prawej stronie oglądanego przez nas filmu. Obecnie możliwe jest również eksponowanie filmów reklamowych bezpośrednio przed filmem, który użytkownik chce oglądanąć (model podobny do tradycyjnej reklamy telewizyjnej). Panel zarządzania reklamami, które umieszczamy w tym portalu jest zintegrowany z panelem Google Adwords, dzięki czemu dostępne są dla nas wszystkie opcje targetowania i zarządzania reklamami dostępne dla klasycznych reklam Google Adwords.

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Wszystkie

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL