Z życia firmy eura7

Rewanż po godzinach pracy vol.2.

W spotkaniu towarzyskim z drużyną pracowni studio siedem wygraliśmy 7:6. Ludzie dopisali. Drużyny liczyły po 6 osób, plus dwie rezerwowe. Na boisku to my mieliśmy wyraźną przewagę. Po zeszłotygodniowej wygranej zespół studia siedem podszedł do meczu rozluźniony i rozgrzany tylko napojami wyskokowymi :) .

Towarzyska gra w piłkę stała się już tradycją w firmie eura7. Wyznając teorię, że sport to zdrowie (szczególnie po tygodniowym siedzeniu przed komputerem), na boisku uczymy się: pracy zespołowej, kreatywności, zarządzania projektami… jednym słowem tego, co potrzebne w agencji interaktywnej… Kolejne spotkanie odbędzie się za tydzień. Piątek 16:30.

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Michał, Piotrek, Michał, Grzesiek,  Robert, Marcin, Radek
Kuba, Edi, Tomek,  ja, Piotrek, Marek, Rafał

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL