Z życia firmy eura7

Rozdano Webmastery – najbardziej prestiżowe nagrody w polskiej branży interaktywnej

Wczoraj (wtorek 9 grudnia 200) rozdano nagrody za najlepsze stronki internetowe. Gala wręczenia nagród odbyła się w klubie M25 na warszawskiej Pradze. Stworzony przez nas serwis internetowy Starostwa Powiatowego w Bochni zdobył wyróżnienie Akademii Internetu. Statuetkę webmastera* w tej samej kategorii zdobył portal miasta Lublin.

Więcej informacji na temat nagrodzonych projektów znajdziecie na stronie wirtualemedia.pl, a skład jury na stronie Akademii Internetu. :)

labber.pl

labber.pl

* – Formalna nazwa nagród to „Webstary”, ale z mównicy częściej padała nazwa „Webmastery” więc chyba tak powinno już zostać :)

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL