Abanana, Ciekawostki branżowe, Najnowsze

Ruszyła rejestracja na VI edycję EKG Reklamy

Już 26 września w Warszawie, w hotelu Courtyard by Marriott odbędzie się jedno z największych wydarzeń branży reklamowej – EKG Reklamy! Event co roku gromadzi ponad 300 osób i kierowany jest głównie do profesjonalistów z dziedzin marketingu, promocji oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Ta platforma wymiany wiedzy i doświadczeń wśród czołowych ekspertów branży jest także okazją do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.

Głównym mówcą tegorocznego wydarzenia będzie dr inż. Jacek Kotarbiński – uznany autorytet i międzynarodowy ekspert w zakresie marketingu, rozwoju marek, innowacji i zarządzania sprzedażą. Mentor startupów i firm technologicznych. Razem z nim na scenie wystąpi Marcin Korczyk – Pan Tabletka, farmaceuta, pasjonat i ekspert ds. naturalnych sposobów na zdrowie i odporność. Bloger roku w Plebiscycie Hashtagi Roku na See Bloggers Łódź 2023. Gościem specjalnym będzie Piotr Cyrwus, który poruszy temat: „Czy telewizja kłamie?”.

Na liście prelegentów znajdują się również: Karolina Adamczak, specjalizująca się w wielkoformatowych, spersonalizowanych zapisach graficznych, założycielka marki Wizualna Karolina, wykładowczyni na WSE, Paweł Pawul, CEO Fabryki Magika oraz organizator wydarzenia, Daniel Kostrzewa, przedsiębiorca, certyfikowany trener biznesu z zakresu komunikacji, założyciel firm technologicznych oraz Maks Michalczak, Head of PR and Content Marketing w Grupie Eura7.

EKG Reklamy polecane jest wszystkim osobom zainteresowanym marketingiem, a szczególnie budowaniem bezpośrednich relacji z klientami i partnerami biznesowymi. W trakcie eventu uczestnicy poznają aktualne trendy branżowe, będą mieli możliwość sprawdzenia nowości rynkowych oraz wymiany doświadczeń z gośćmi. Jak zawsze produktywnym konsultacjom sprzyjać będą kameralna atmosfera i dobra kuchnia, tradycją spotkań podczas EKG Reklamy jest bowiem dbałość o podniebienia uczestników. Czyni to znany kucharz i finalista I edycji programu MasterChef, Mikołaj Rey, który przygotuje dla każdego wykwintne danie degustacyjne.

Podczas eventu uczestnicy wybiorą EKGift 2024.

Pełna agenda oraz darmowa rejestracja na wydarzenie możliwa jest od 11 kwietnia 2024 roku TUTAJ.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x