Eura7, Omówienia projektów, Top 5, WWW

Serwis Vistula Group S.A. od teraz pod nazwą VRG S.A.

Stworzony przez Eura7 Sp. z o.o. serwis dla Vistula Group S.A. od teraz będzie nosił nazwę VRG S.A.

30 listopada 2018 r. nastąpiła rejestracja połączenia spółki VISTULA GROUP Spółka Akcyjna ze spółką BYTOM Spółka Akcyjna i tego samego dnia uległa zmianie nazwa spółki z VISTULA GROUP Spółka Akcyjna na: VRG Spółka Akcyjna, która w obrocie może również posługiwać się skróconą nazwą VRG S.A. Do wspomnianej grupy marek oprócz Vistuli i Bytomia należą również Wólczanka, Deni Cler oraz W.KRUK.

“Strona VRG S.A. spełnia restrykcyjne wymagania Giełdy Papierów Wartościowych, zawiera informacje, do których zobowiązani są emitenci, tj. przekazywane do publicznej wiadomości raporty bieżące oraz okresowe (raporty finansowe: kwartalne, półroczne i roczne) wraz z pakietem informacji dla inwestorów w postaci wykresów i notowań giełdowych” – mówi Tomasz Skrabalak, członek zarządu Eura7 Sp. z o.o.

To właśnie za pośrednictwem swojej oficjalnej strony VISTULA GROUP SA poinformowała o zakończeniu procesu połączenia dwóch spółek.

“Cieszymy się, że nasi wieloletni Klienci odnoszą sukcesy, nie tylko dostosowując się do panujących trendów, ale przede wszystkim samemu je wyznaczając. Jeśli do tego mamy sytuację, że wprowadzone przez nich zmiany wpływają pozytywnie na akcje spółek oraz sytuację na Giełdzie Papierów Wartościowych, to pozostaje nam jedynie pogratulować” – kończy Skrabalak.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x