Abanana, Najnowsze

Solidstudio Software House z nowym spotem we współpracy z Abanana

Zespół specjalistów Abanana, agencji należącej do Grupy Eura7, opracował scenariusz spotu dla Solidstudio Software House. Wideo jest częścią kampanii, która trafi do grona profesjonalistów eMobility z prostym przekazem – „Solidstudio is a go-to brand for eMobility companies”.

„Solidstudio niezaprzeczalnie jest firmą innowacyjną – zarówno, jeżeli mówimy o dostępnych modelach sprzedaży produktów i usług, jak i ich funkcjach, użyteczności i tempie wdrażania u klientów.  Taki też jest spot, który wspólnie z domem produkcyjnym Pink Media (realizacja) i Abanana (scenariusz) stworzyliśmy. Dlatego też dziś z nieskrywaną satysfakcją i radością mogę o tym projekcie się wypowiadać” – mówi Jakub Zuckerman, Digital Manager at SolidStudio Software House.

Za opracowanie scenariusza spotu odpowiadała po stronie Abanana Agnieszka Smyth, senior copywriter: „Doskonale wiemy, że to bardzo wymagająca branża i ma się tylko jedną szansę na idealne trafienie z przekazem do grupy odbiorców. Dlatego niezwykle ważny był już pierwszy etap prac, tj. research tematyki oprogramowania dla branży e-mobility. W połączeniu z briefem umożliwił wyłuskanie wyróżników i esencji działalności Solidstudio Software House, na których oparliśmy prawie 50-sekundową wypowiedź lektora”.

Smyth dodaje: „Równocześnie zdecydowałam, że poszczególne ujęcia procesu programowania oraz zaangażowania specjalistów Solidstudio można uspójnić za pomocą „technologicznego” światła i rozświetlonych modułów animowanych, które dobrze zilustrują nadrzędną ideę, przekazaną nam przez Klienta – Future is happening. Z Pink Media niezwykle szybko znaleźliśmy wspólny język, myślę też, że efekt finalny spełnia oczekiwania naszego Klienta”.

Zdjęcia do spotu odbyły się w Krakowie w ciągu jednego dnia zdjęciowego w specjalnie zaaranżowanym studiu. Na potrzeby realizacji scenografia została zbudowana od zera. Wszystko po to, aby stworzyć odpowiedni klimat, wynikający ze scenariusza. W filmie wystąpili prawdziwi pracownicy oraz kadra zarządzająca. Reżyserem i autorem zdjęć jest Kuba Leszko, producentem Maja Turek.

Solidstudio to innowacyjny software house z siedzibą w Krakowie, eksperci w tworzeniu oprogramowania, ich głównym celem jest dostarczanie przemyślanych, inteligentnych, spersonalizowanych rozwiązań, które pomogą biznesowi działać bez zakłóceń i jednocześnie sprostać wyzwaniom przyszłości. Ich specjaliści skupiają się na e-mobilności, dostarczając dedykowane oprogramowanie, a także rozwijają gotowe produkty w oparciu o szczególne potrzeby swoich klientów. Solidstudio jest członkiem Fundacji EVRoaming.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x