Z życia firmy eura7

Sportowe emocje po godzinach pracy

Dzisiaj w okolicach godziny siedemnastej spotkaliśmy się na meczu towarzyskim z reprezentacją pracowni reklamy Studio Siedem. Sparing odbył się na szkolnym boisku obok naszego biura. Przy temperaturze ponad 30 stopni, rywalizowały między sobą dwie czteroosobowe drużyny. W składzie eura7 zagrali: Tomek S., Tomek P., Kuba, Rafał, Łukasz (rezerwowy). Studio Siedem reprezentowali Michał, Grzegorz, Piotrek i Marcin.

Mecz przez większość czasu był wyrównany. Pod koniec spotkania inicjatywę przejęła drużyna Studia Siedem i niespodziewanie wygrała z nami 9-7. Niestety nasz zespół był mocno osłabiony (czytaj o wczorajszej imprezie firmowej) i tym razem nie zdołał zwyciężyć z rozgrzewającym się od samego rana przeciwnikiem. Gratulujemy kolegom i liczymy na rewanż!

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x