Artykuły, Ciekawostki branżowe, Media społecznościowe, Social media, Z przymrużeniem oka

Sprasowany Banan #28

Cześć! Kalendarze wskazują już 30. dzień października, dlatego damy Wam chwilę, abyście przed rozpoczęciem lektury zaparzyli sobie kubek gorącej kawy lub herbaty (koniecznie z mlekiem Alpro)! Ubiegły tydzień obfitował w naprawdę wiele ciekawych wydarzeń, my w swoim stylu streścimy Wam ostatnie dni, ograniczając się do pięciu starannie wyselekcjonowanych njusów. Będzie o kolejnych nowościach na TikToku i Instagramie, prorosyjskiej influ-propagandzie, technologicznych testach w sieci Carrefour oraz ciekawym manifeście marki Hummel. Miłej lektury!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x