Artykuły, Ciekawostki branżowe, Media społecznościowe, Social media, Z przymrużeniem oka

Sprasowany Banan #57

Cześć!

Bardzo nieśmiało i drobnymi kroczkami zbliża się do nas weekend majowy. Skoro majówka to zapewne jakiś kilkudniowy wypad za miasto albo chociaż grill w przydomowym zaciszu? Jak wiadomo, lepiej przygotować się zawczasu! Może zatem warto pomyśleć o zakupach z użyciem asystenta mody opartego na technologii ChatGPT? A jeśli nie zakupy to może na piwko z Tymkiem? Ewentualnie chwila zadumy nad niepokojącymi wynikami badania „Młode głowy. Otwarcie o zdrowiu psychicznym” oraz problemem ubóstwa menstruacyjnego wśród polskich nastolatek (#TakDlaPodpasek)? W branży dzieje się ostatnio bardzo dużo na wielu płaszczyznach dlatego zapraszamy do lektury!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x