Artykuły, Ciekawostki branżowe, Media społecznościowe, Social media, Z przymrużeniem oka

Sprasowany Banan #76

Cześć! W najnowszym Sprasowanym Bananie będziecie świadkami istnej fali powrotów i „starych znajomych”, gdyż o zdecydowanej większości firm (Wedel, Lego, OLX, Uber), które pojawią się w dzisiejszym zestawieniu, mieliśmy okazję już wspominać. Od każdej reguły jest wyjątek, dlatego w roli debiutanta na łamach naszego cyklu wspominamy także o Fundacji Panoptykon. Żebyśmy się jednak dobrze zrozumieli – może i wyżej wymienione firmy pojawiały się już w naszym cotygodniowym podsumowaniu, jednak dzisiaj gościć będą z innych powodów, niż miało to miejsce w przeszłości. Nie ma mowy o „odgrzewaniu kotleta”! Skoro to mamy już wyjaśnione to życzymy udanej lektury!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x