Artykuły, Ciekawostki branżowe, Media społecznościowe, Social media, Z przymrużeniem oka

Sprasowany Banan #77

W dzisiejszej prasówce mamy walkę osobowości! I nie mówimy tu o chwilowej zmianie autora cotygodniowego Sprasowanego Banana, ale o zderzeniu przeszłości z teraźniejszością. A więc tak, ponownie poruszymy temat wszechobecnego AI, tylko tym razem w nieco innym kontekście, który wprowadził nas w jakże wrześniowy nastrój powrotu do szkoły. Klimat ten towarzyszy również kampanii Danio, o której dowiecie się w dzisiejszym wpisie. Ponadto przybliżymy Wam akcję serwisu tranzycja.pl oraz zamieszanie powstałe wokół KFC Kanada. Drogi czytelniku, sprawdź, jakie marketingowe newsy przygotowaliśmy dla Ciebie w tym tygodniu!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x