Ciekawostki branżowe, Oferty pracy, Wewnętrzne, Z życia firmy eura7

Szukamy nowych bananów Szukamy nowych bananów!

Naprawdę lubimy te chwile, kiedy możemy przyjąć nowe osoby do pracy. Mamy świadomość obopólnych korzyści: nie tylko będziemy mieć nowych kompanów do pracy z markami, ale i ktoś będzie mógł się u nas wykazać swoimi talentami. Tak, wykazać, bo praca z takimi firmami, jak Góralki, Malma czy Verbena to świetna okazja, by sprawdzić swoje umiejętności.

Tym razem szukamy Social Media Specjalisty, Account Managera oraz New Businessa. Na pierwszym stanowisku będziesz zarządzał stronami marek w różnych kanałach w social mediach oraz tworzył content na te strony. Graficy chętnie wesprą Twoje działania. Wskazane, abyś posiadał doświadczenie agencyjne oraz lekkie pióro. Chętnie zobaczymy Twoje dotychczasowe realizacje.

Account Manager to pierwsza linia kontaktu z klientem, musisz więc lubić kontakt z ludźmi oraz rozumieć, że każdy potrzebuje indywidualnego podejścia. Szukamy doświadczonej osoby, której nieobce jest budowanie relacji z marką, poszerzanie zakresu współpracy oraz raportowanie i tworzenie ofert do przetargów. W zamian będziesz mógł pracować z takimi markami, jak ActivLab, Faber Castell, Cersanit czy Ludwik.

Mimo ciągłego rozwoju wciąż chcemy więcej! Dlatego też szukamy New Business Managera, który nie ma problemu z nawiązywaniem kontaktów, szczególnie tych biznesowych, oraz potrafi przekonująco zaprezentować firmę. W zamian otrzyma wszelkie narzędzia, jakie będą mu potrzebne do pracy w tym zawodzie.

Wyślij do nas swoje CV na adres: praca@eura7.com albo poleć ofertę znajomym!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x
Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL