Z życia firmy eura7

Szukasz pracy? Znajdziesz ją u nas!

Mamy do zaoferowania dwa stanowiska:

  • New Business Manager
  • Flash Developer Stażysta

New Business Manager (dla niewtajemniczonych jest to wyższy poziom wtajemniczenia account managera). Dobry NBM jest uśmiechnięty niczym amerykański prezydent. Pociąga za sobą tłumy niczym niemiecki dyktator. Przekonuje do siebie tak jak przekonywał kandydat na prezydenta miasta Białegostoku. Dociera do potencjalnych klientów tak skutecznie, jak skutecznie przegrywa reprezentacja Polski.

Flash Developer Stażysta. Tutaj nie będę nic wymyślał. Musisz po prostu znać Adobe Flash, AS 2 i 3. Staż to nie praktyki, więc nie szukamy początkujących Bolków. Szukamy ludzi z zapałem, znających się na rzeczy. Konieczne portfolio. Zaznaczam, że jeżeli proces stażu przejdziesz pomyślnie i nie wymiękniesz po pierwszych kilku dniach, to w przyszłości możesz dostać stałą pracę w agencji interaktywnej EURA7.

Chętni niech wysyłają aplikacje rekrutacyjne na adres: praca[małpa]eura7.com

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x
Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL