Ciekawostki branżowe, Nofsza, Top 5

Toyota Yaris do wygrania w Loterii PIT w Pruszczu Gdańskim

Pruszcz Gdański po raz trzeci organizuje loterię Rozlicz PIT w Pruszczu Gdańskim”.  Za jej przeprowadzenie drugi rok z rzędu odpowiada spółka Nofsza, specjalizująca się we wdrażaniu i prowadzeniu akcji aktywizacyjnych konsumentów.

Dla miejskiego samorządu to doskonały sposób, aby w społeczności, która mieszka w Pruszczu Gdańskim, wzmocnić poczucie lokalnej tożsamości i przynależności.  Podatek PIT ma dla miejskiego budżetu ogromną wartość.

Na uczestników loterii czeka główna  nagroda – Toyota Yaris 2022 z napędem hybrydowym oraz 5000 zł w gotówce.

Loterią objęte są zeznania podatkowe osób fizycznych za rok 2021, złożone wyłącznie na formularzach PIT w Urzędzie Skarbowym w Pruszczu Gdańskim przy ul. Ignacego Łukasiewicza 2. Początek loterii zaplanowano na 1 marca 2022 roku, zgłoszenia przyjmowane są do 8 maja 2022.

Nofsza sp. z o.o. odpowiada za organizację loterii oraz opracowanie jej mechanizmu, Eura7 za kreację graficzną i wdrożenie techniczne strony internetowej.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x