Z życia firmy eura7

Tradycyjna Wigilia w agencji Eura7

Świętowanie Bożego Narodzenia rozpoczęliśmy we środę 22 grudnia od tradycyjnej wieczerzy wigilijnej. Na moje zaproszenie odpowiedzieli wszyscy pracownicy i stażyści. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, przy dźwiękach kolęd i woni wigilijnych potraw. Podzieliliśmy się wszyscy opłatkiem. Były też prezenty, które przygotowywaliśmy sobie nawzajem. Tutaj każdy mógł się wykazać swoją kreatywnością. Niektóre były naprawdę śmieszne…

labber.pl

Wigilia odbyła się w Restauracji Dominikańska 2 w centrum Krakowa. Dziękujemy za miłą obsługę i tym samym rekomendujemy ten lokal wszystkim czytelnikom Labbera mieszkającym lub odwiedzającym Kraków.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x