Doświadczenia, Nofsza, Top 5

Urodzinowa loteria Purmo od Nofszej

Wystartowała Urodzinowa loteria Purmo dla instalatorów przygotowana przez spółkę Nofsza, specjalizującą się w akcjach aktywizacyjnych konsumentów. Łączna pula nagród wynosi aż 184 667 zł brutto!

Purmo to producent grzejników oraz systemów ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego, należący do koncernu Purmo Group. W tym roku firma obchodzi okrągłą rocznicę 30-lecia marki w Polsce, w związku z tym opracowana została przez spółkę Nofsza specjalna loteria, skierowana do specjalistów i instalatorów, doceniająca ich aktywność w wyborze  produktów Purmo.

Na uczestników loterii czekają do wygrania m.in. Toyota Proace City My-22 oraz zestawy specjalistycznych narzędzi. Uczestnicy otrzymują 1 punkt za zainstalowanie produktów o wartości 3000 PLN netto. Za każdy 1 uzyskany punkt przedsiębiorca dostaje 1 los. Losowanie obejmuje nagrody główne, a także 30 zestawów przyznawanych najlepszym, tym, którzy zgromadzili najwięcej punktów, instalując produkty uwzględnione w akcji.

Nofsza sp. z o.o. odpowiada za kompleksowe wdrożenie i przeprowadzenie loterii. Zgłoszenia odbywają się drogą mailową w dniach od 1 czerwca do 31 października 2022 r.

Oferty pracy w marketingu można znaleźć na stronie Jooble.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x