Facebook, Omówienia projektów

Wafelki Horalky na Facebooku, czyli krótka opowieść o tym, że ludzie gryzą.

Eura7 na zlecenie jednego z Klientów, firmy I.D.C.Polonia S.A., przeprowadziła w okresie luty-kwiecień 2011 kampanię wafelków Horalky na Facebooku. Miała ona na celu zwiększenie świadomości i rozpoznawalności marki i zbudowanie wokół niej aktywnej społeczności. Efektem kampanii jest, między innymi, ponad 100 000 fanów marki na dedykowanym jej fanpage’u. Szczegóły poniżej :)

Cel kampanii – przekonać konsumentów do marki

Cele internetowej kampanii Horalky w mediach społecznościowych wynikały ze strategicznych założeń dotyczących rozwoju marki na polskim rynku. Analizy przeprowadzone przez koncern I.D.C. Polonia S.A. wskazywały, że Horalky są dość słabo rozpoznawalną marką, znajdującą uznanie w oczach zbyt małej grupy konsumentów.

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x