Doświadczenia

Warsztaty Internet ASAP 2014 – Warszawa i Gdańsk

Przed nami kolejna edycja warsztatów Internet ASAP. Tym razem zawitamy z naszą ekipą aż w Gdańsku (14.03) i Warszawie (13.03), gdzie będzie dzielić się tylko praktyczną wiedzą.

Warsztaty to przedłużenie konferencji Internet ASAP poświęconej branży interaktywnej, która odbywa się co roku w Krakowie. Dzięki warsztatom może się spotkać w małych grupach i ćwiczyć praktyczne umiejętności związane z marketingiem internetowym pod okiem osób z dużym doświadczeniem.

labber.pl

W tym roku, każdy uczestnik weźmie udział w trzech sesjach treningowych. Pierwszą poprowadzą eksperci firmy LeadR– Sebastian Białousz, Magdalena Walczuk i Krzysztof Jakóbek. Tematem ich prelekcji będzie „E-mail marketing od kuchni”. Kolejne zajęcia należeć będą do Mateusza Zyguły z widzialni.pl, który poprowadzi warsztat „Dlaczego Google otwiera ZOO? Nowe podejście do SEO”. Ostatnia sesja na temat nowoczesnych stron internetowych przypadnie reprezentacji Eura7 w osobie Edwarda Skraby.

Warsztaty są zamknięte i można w nich wziąć udział wyłącznie na podstawie zaproszenia. Jeśli jesteś marketerem, który kiedykolwiek miał styczność z naszą agencją, możesz napisać do nas z prośbą o wzięcie udziału w imprezie – pr@eura7.com.

Sama konferencja Internet ASAP odbędzie się w tym roku 29-30 maja w Hotelu Andel’s. Nie przegapcie zapisów! :)

 

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x