Z życia firmy eura7

Wielkanoc w Eura7

W Eura7 zapanowała już świąteczna atmosfera! Wszyscy pracownicy dostali dzisiaj od firmy, wraz z życzeniami od Prezesa, jajka niespodzianki.

labber.pl

Jajka niespodzianki to kreatywna realizacja wielkanocnej tradycji pisanek, a poza tym dowód tego, że firma doskonale zna swoich pracowników i wie, że wszyscy lubimy czekoladę!  Każdy dostał tyle jajek, ile lat pracuje w Eura7, więc są tacy, którzy zyskali niemałą ilość słodkości :)

labber.pl

labber.pl

Przy okazji, wszystkim naszym Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom z branży interaktywnej składamy życzenia promiennych Świąt Wielkanocnych, z wiosną w sercu i radosnymi chwilami, spędzonymi w realu z tymi, którzy są dla Was ważni.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x