Facebook, Omówienia projektów, Reklama

Wygraj jubileuszową kolekcję serialu „Przyjaciele”

W imieniu marki Verbena ogłaszamy konkurs „Cukiereczki Najbliższe Sercu„. Do wygrania setki paczuszek z cukierkami Verbena. Ponadto poręczne kobiece torebeczki, lustereczka i koszulki, a nagrodą główną jest specjalna, jubileuszowa edycja 10 sezonów serialu „Przyjaciele”, wydana na 45 płytach DVD.

labber.pl


labber.pl

Konkurs obsługiwany jest przez agencję Eura7, która prowadzi dla marki Verbena kampanię w serwisie społecznościowym facebook.com. Na potrzeby konkursu agencja zaprojektowała i wdrożyła aplikację korzystającą z API facebooka.

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL